ממליצים

● בתי אבות תשושי נפש
●בתי אבות סיעודים
●בתי אבות לאלצהיימר
●בתי אבות לתשושים
●דיור מוגן

גילת ישבה איתנו בסבלנות והסבירה לנו את התהליך ולאיזה מוסדות יתאים. גילת גילתה רגישות ואכפתיות גדולה כלפנו וכלפי אמי, התייחסה ותמכה גם בהיבטים הרגשיים המלווים הוצאה של אדם בן 93 מביתו. בסופו של תהליך בעזרת קשריה מצאה לאבי מוסד שקרוב לביתם, והשיגה עברנו הנחה משמעותית של למעלה מ 1000 שח לחודש. אנחנו מאוד מרוצים מהמקום !!! ממליצה בחום להיעזר בגילת ותודה על כל הסיוע.

אבא שלי סובל מדמנדיה וסרטן בשלב מתקדם. גילת התרוצצה איתי בכמה בתי אבות,הסבירה לי בדיוק מה מתאיםומה לא ובסופו של דבר הכנסנו אותו לבית אבות מדהים,עם צוות מעולה. התהליך מאוד לא קל מבחינה נפשית, אבל גילת מאוד מאוד עזרה לי להתמודד עם הבחירה ועם המעבר. גילת תמיד זמינה בטלפון ומוכנה לענות ולעזור בכל נושא. כך שאבא שלי קיבל את הטיפול הטוב ביותר. ולא תאמינו – הזירות המדהים של גילת לא עלה אפילו שקל !

רצינו לומר לך תודה. שההורים שלי הגיעו לצערי למצב סיעודי חשבתי יחד עם אחיי שנלך לראות 10 בתי אבות לפחות. להחליט החלטה כזאת צריך לחפש הרבה. לשמחתי שמענו עליך משכנה שלי ואחרי פגישה מקיפה ומקצועית לקחת אותנו רק לשני מקומות והרגשנו שהבנת מה אנחנו מחפשים במדוייק. ההורים שלי מאוד מרוצים מהבחירה, ואני מודה לך גילת המקסימה על המקצוענות . אני ממליצה עליך בחום רב. כל מי שצריך סיוע במציאת בית חם להוריו היקרים תפנו לגילת ואתם בידים טובות

את גילת הכרתי לפני 4 שנים,ולא תאמינו ב bni. באותו הזמן לא האמנו שמצבה של אימי ידרדר כל כך מהר שנה לאחר מותו של אבי. 4 חודשים לפני חן הרגשנו שחל שינוי בזיכרון של אימי, באותו הזמן ( לשמחתי) שמעתי את גילת באחת הקבוצות שהייתי נוכח בה ( בוטיק כ”ס). כבר למחרת גילת כינסה את כל האחים והתחילה לספר לנו מה אנחנו הולכים לעבור. גילת ידעה בידיוק מה קורה בתוך כל הוועדות שהיינו צריכים ליהיות שם. הנחתה אותנו בידיוק מה לאמר ויותר נכון ,מה לא לאמר. וכעבור חודשיים אימי נכנסה לבית אבות סיעודי בזכות גילת.

גילת גילתה רגישות וגם ידעה להעמיד אותנו במקום שצריך ( כי הולכים לאיבוד עם כל הריצות לבתי חולים והועדות) סבלנות אין סופית ( 5 נודניקים) והכי חשוב ידעה בידיוק מה לעשות ולכוון בידיוק למטרה. גילת תודה רבה משפחת פריק

גילת,
מבקש להודות לך על הליווי והתמיכה והסיוע בנהלך הלא קל שחווינו של מציאת מקום מתאים להורי.
מצאנו בך דמות של לב ענק, קשב והקשבה, אכפתיות, אמפטיה יחד עם ידע , התמצאות , בקיאות, הכוונה נכונה עד למציאת המקום המתאים.
מעריכים מאד את העשיה ומה שאת -נמליץ לכל מכרינו בלב שלם
יאיר גלאור בשם משפחות גלאור גולדוסר

הייתי צריכה עזרה להעביר את אימי לבית אבות איכותי. פניתי לגילת, מייד קבעה איתנו פגישה, מהיום להיום, ישבה איתנו והסבירה לנו בפירוט מה עלינו לעשות, יצרה קשר עם בית אבות קרוב לביתנו ואיכותי ובאותו היום כבר ביקרנו במקום והכל בזכות ההכוונה והקשרים

גילת, תודה על הייעוץ. הרגיש נכון ועם המון ידע ואינפורמציה כל כך רלוונטיים לקרובי המשפחה המבוגרים שלי.
למרות שהייעוץ חינם הוא חסך המון כסף.
המון המון תודה
באהבה ורד

לאחרונה הפניתי לגילת משפחה למציאת דיור מוגן. האישה נפטרה ונשאר הבעל. עם הרבה סבלנות, עדינות, הקשבה, הכלה ומקצועיות, גילת ממשיכה לטפל בהוצאת הבעל מהבית.
אני בטוחה שתדע ותמצא את הפתרון הנכון לבעל

Call Now Button